Amy Schumer’ın kitabından

Merhaba! Bu hafta RER’de yaptığım önemli bir dizi hakkında bir duyurum var, bu yüzden kontrol edin ve oynayın! Ama önce Amy Schumer’ın kitabı ve alt sırt dövmesi olan kızdan aldığım tüm şaşırtıcı tarifler hakkında konuşalım. (Aslında kitapta herhangi bir tarif veya koşmak dışında, yemek hakkında çok konuşuyor.)

Bu hafta yürürken ve koşarken alt sırt dövmesi olan kızı dinledim. Bu benim reçelim. Gerçek kitapları kelimeler ve şeylerle okumıyorum, ancak haftada bir tane dinleyeceğim kolay peasy.

Schumer ve kitabı hakkında en sevdiğim şeyleri başka bir gün için kurtaracağım. Bugün onu dinlemekten aldığım iki olağanüstü tarifi paylaşıyorum (kitabını ses için okudu ve seviyorum).

1. Çörekler. Bazı olağanüstü NYC fırından belirli bir vegan çörek sevmeyi tartıştı.

Yürüyüş yaparken yiyecekleri tanımlayan bir kitabı dinlemenin sorunu, gerçekten düşünebilirsiniz ve bir iştah açıyorsunuz, böylece ilerlerken bunun için çok daha yoğun bir özlem elde edersiniz.

Bir çörek tartıştığı bölümün sonunda, herhangi bir maliyete sahip olma görevindeydim.

Cidden – eve gittim, otomobil anahtarlarımı aldım ve Perşembe akşamı saat 20’de bir çörek satın almak için yerel sağlık gıda mağazama gittim.

Dışında, taze çörekleri yoktu (gece geç saatlerde ne bekliyordum?) Bu yüzden bir karışım satın almayı ve pişirmeyi seçtim. Gluten tamamen serbest bir çörek karışımı ve çikolata parçaları aldım.

Bir sonraki şey, çöp TV’yi yakalarken bir dizi çörek şölenini şölen ediyorum. Evet, liderlik ettiğim oldukça süslü bir hayat, değil mi?

Bu çok fazla çörek yaptı! Hayat değişmiyorlardı, ama iyiydiler. Ve fırından çıktıklarında büyüdüler.

Ertesi gün bir şekilde dişimi parçalamayı başardım. Aslında birkaç yıl önce yontuldum ve diş hekimi orada sıkışmış küçük parça düştü!

Pratik olarak 9-1-1’i aradım (çünkü hipokondriyacım).

Bunun yerine boşluğu (kalbimde ve dişimde) başka bir schumer ‘tarifi’ ile doldurmayı seçtim…

2. Pastizza – Pizza makarna ile tepesinde.

Birkaç kez Schumer makarnayı sevdiğinden bahsediyor. Ayrıca bir pizza sipariş ve makarna sipariş önerir. Sonra, pastizza yapmak için makarnayı pizzaya koyun.

Bonus İpucu: Sıcak bir kase tereyağı Mac N peynirine düşme hayalleri için uykuya dalarken bunu yiyin.

Bu konuda çok daha fazla düşündüğümde, aç olduğumu fark ettim.

Özellikle pizza ve makarna için açtım. Yani bildiğiniz bir sonraki şey, dondurulmuş bir pizza pişirdiğimi ve makarna pişirdiğimi aynı anda (Schumer’ın maaş çekim yok ve o lanet glüten tamamen ücretsiz çörek karışımı güzel bir kuruşa mal oluyor, bu yüzden sadece satın alamadım- bu sefer dışarıda).

Neyse ki pizza ve makarna 20 dakika düz pişirilmiş! Ve yerim İtalyan cennet gibi kokuyordu.

(Makarnayı küçük bir makarna suyu, gülen inek peyniri ve parmesan peyniri ile karıştırdım.)

Bu yemek iyi bir beyaz şarap ile eşleştirmenizi tavsiye ederim. Veya kırmızı şarap.

Aslında – beyaz ve kırmızı kırmızı şarabı karıştırın çünkü zaten pizza ve makarna karıştırıyoruz!

Bu iki Amy Schumer’ın ilham kaynağının amacı şudur:

Bana çöreklerden pizzaya veya turşudan waffle’lara kadar herhangi bir yemekten bahsederseniz…

24 saat içinde yemem gerekecek ya da beynim başka bir şey düşünemiyor. Sanırım bir çeşit obsesif kompulsif bozukluğum olabilir, ancak hayatımda organize veya temiz bir şey tutmak yerine, tırnak salonunun arka planında ticari bir oyun oynarken gördüğüm rastgele bir tatlı hakkında takıntılı ve kompulsif oluyorum.

Yargılama. Farkındalık yaymak için (yiyecek lekeli) bir şerit giymeye başlayacağım.

Şimdi koşma hakkında konuşalım…

Dün 18 mil koştum. Yoldaki dünyanın en önemli büyük olduğunu düşündüğümü görmem dışında oldukça iyiydi! Ve bir kerevit olarak mı çıktı? Kerevides? Bazı sorta ıstakoz adam?

Yeni Pal Shelly’nin Instagram’da bir video paylaştıktan sonra, suda birkaç tane daha gördüm. Çok rastgele çünkü Laguna Tepeleri’nde bazı durumlarda tamamen kuru bir dere.

Hava koşmak için idealdi ve sonunda biraz sıkılmış ve aç olmama rağmen onunla sıkıştığım için memnunum.

Koşucu Güvenlik Haftası

Bu hafta RER’de Runner Güvenlik Haftası. Bu, haberi yapan koşuculara yapılan son saldırılar nedeniyle bir araya getirdiğim bir blog dizisi. Birkaç hafta içinde kadınlara yönelik çok sayıda saldırı bu konuya dikkat çekti, ancak periyodik olarak rastgele saldırılar duyduğumuzu hissediyorum ve bir çeşit bırakın çünkü ‘bana olmadı’ ya da caddede değildi. Bu çok tipik olarak olur ve olmamalıdır.

Yalnız koşmaktan korkmak istemiyorum. Bana ya da sana kötü bir şey olmasını istemiyorum.

Koşu alışkanlıklarımızı gerçekten durdurup değerlendirmemiz gerekiyor. Güvende kalmak için gerçekten en iyi seçimleri mi yapıyorsunuz?

Bu hafta 5 farklıı kapsayacağımKoşarken nasıl güvende olacağına dair konular. Lütfen bu mesajları okuyun ve gerçekten nasıl, ne zaman, nerede, nerede, kiminle koştuğunuzu düşünün.

İlk koşucu güvenlik görevi için yarın geri gelin. Koşucu arkadaşlarınızla paylaşın veya en azından bu konuları da gündeme getirin, böylece güvenliklerini de düşünürler.

Soru: Bir çörek mi yoksa pastizza mı tercih edersiniz?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.