Bu yazı grafik görüntülerden ve squatty pasties’ten oluşuyor ama o kadar da kötü değil çünkü büyükannem burada

Merhaba! Arka arkaya iki tarif makalesi vardı ve sadece takılmadığımızı hissediyorum. Nasıl gidiyor? Burada biraz çılgınca çünkü yarın Boston Maratonu’na gidiyorum !! Bu kadar uzun zaman önce konuşmaya başladım, şimdiye kadar kapalı görünüyordu. Sonra, beklenmedik bir şekilde burada ve paketlemem gerekiyor.

Vegas, Boston Maraton Pasaportumla inanılmaz derecede ilgilenmiyordu … Herkese expo’ya götürmeniz gereken bir bilgi paketini postalıyorlar – bu yarışlar için yaygın değil. Normalde sadece numaranızı ararsınız ve almak için bir kimlikle görünürsünüz. Bilgi ve şimdi çok daha fazla e -posta ve çok süslü ve heyecan verici 2 postacılık oldu.
En güncel videolarım

Bir günde ne yiyorum – Runner Edition
Bir günde ne yedim. Bir koşucunun yemek günlüğü şu anda bir maraton veya yarım maraton için eğitim almıyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar artı ipuçları.

Daha fazla video

0 saniye 14 dakika, 26 saniye

Sıradaki
Koşucular için alt vücut egzersizi nasıl yapılır
03:09

Canlı
00:00
08:21
14:26

Yüzünü bir destek işareti olarak ovuşturdu (ya da sadece yüzünü çizmeyi seviyor).

Günüm normal koşu ile başladı ve yemek… Orta bir hızda 10 mil koştum ve iyi hissettim. Keşke Boston’dan önce uzun bir koşu daha yapsaydım. Şimdi güçlü bir tam maraton ideali için dayanıklılığımı sanmıyorum. Ama ben sadece yarışımı yönetip deneyimi yaşayacağım.

Öğle yemeği için destansı bir salata yaptım ve sonra ebeveynimin evine gittim.

Annemle takıldım ve sonra gramlarımı kontrol etmeye gittik. Bana kahve, çay, çikolata veya alkol almayı istemediğini söyledi – bunların hepsi en iyi şeyler! Kabul ediyor. Ama – bir kutu kurabiye var ve bazılarının üzerlerinde çikolata var, bu yüzden politikaları biraz büktüğünü düşünüyorum.

Bana her boncukta aziz olan süslü tespihini gösterdi.

Kontrol yaptıktan sonra, atıştırmalıklar için tüm mutfağa baskın yaptığım ailemin geri döndük. En iyi ikramlara sahipler!

Roxy’nin şirketinin tadını çıkarırken bir parça Pan Dulce var.

Teenage Mutant Ninja Turtles tahılını ailemin Paskalya yumurtası avından bıraktım ama yemiyorlardı çünkü geri aldım. Bunu gerçekten epey sevdim!

Ve bu inanılmaz derecede garip – asla olmazdı (tamam belki yılda bir kez olur?). Neyse. Onunla gittim ve hamburger yaptım. (Kırmızı et yemeye karşı değilim, sadece yılda 2 kez falan yapıyorum.)

Ve bu Reese’in PB fincan yumurtasını şimdi hatırlayamadığım bir şeker yemeği ile bir yerden aldım ve bu beni gerçekten rahatsız ediyor…

Ve yöneticinin özel ve satışlarına ve tüm bu şeylere nasıl takıntılı olduğumu biliyor musunuz?!

Marketin boşluk bölümünde squatty bir lazımlık belirledim ve çok heyecanlandım! Bunlardan birini uzun zamandır istiyorum. Boom.

Duydun mu? Bu yıllardır radarımda. Tuvalete gitmek için en uygun pozisyona sahip olmanıza yardımcı olan bir dışkıdır. Daha sonra gidebiliriz.

Peki. Bu gerçekten bir grafik görüntü değil – ama biliyorum ki bazılarınızın kan ya da blister ya da bunun gibi şeyler gösterdiğimde inanılmaz derecede hasılat aldığını biliyorum.

Uyarıldınız – şimdi kapatın ve yarın tekrar takılabiliriz. (Gerçekten o kadar da kötü değil ama SR’nin cılız olacağını biliyorum.)

Bu öğleden sonra aslında tam bir karmaşa olmamaya çalışıyordum ve bulaşık makinesini boşaltmaya başladım, böylece öğle yemeği yemeklerini oraya koyabildim. Monican’a git. Ben yapımcının kapısını açıp alt rafı çıkardığımda elime doğru mancınık olan önemli bir bıçak !!?! Her şey o kadar hızlı oldu ki, bıçak bulaşık makinesi kapısına yatırıncaya kadar neler olup bittiğini fark etmedim ve elimin arkası kanamaya başladı.

Sanırım bıçak üst rafta sıkıştı ve altını çıkardığımda bana doğru fırladı. Neyse ki onu tutmaya çalışmadım ya da ayağıma inmedim ve ayak parmaklarımdan birini kesmedi.

Ve evet, bıçak yıkanacak bıçak koymanız gerekmediğini biliyorum. Şimdi bu kuralı takip edeceğim.

Soru: Squatty bir lazımlık var mı / istiyor musunuz?

Sence Stiches’e ihtiyacım var mı?

Yani bir hamburger mi istiyorsun?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

PaylaşmakPosta

Paylaşmak

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.