New York Rangers’ın

Resmi Esports Turnuvası Sağlayıcısı olarak adlandırılan eSports Keyif Grubu New York Rangers, Esports Keyif Grubu A.Ş. (EEG) ile bir pazarlama ortaklığı duyurdu ve eSports Company’yi Temmuz ayında başlayarak adlandırdı. 1. Bu ilişkinin bir parçası olarak, EEG, eSports Gaming League markasını ve platformunu kullanarak Rangers temalı üç espor turnuvası işletecek. EEG, tüm Rangers dijital platformlarında bu turnuvaları tanıtan özel yapım videolar oluşturmak için Rangers organizasyonu ile birlikte çalışacak. Her turnuvada Rangers Mal ve Memorabilia gibi olağanüstü ödüller yer alacak.

Başkan Yardımcısı Dan Fleeter, “Son birkaç yıldır, son derece iyi karşılanan ve Rangers ile bunu genişletmek için bekleyemeyiz, eSports organizasyonumuz CLG ile düzinelerce amatör eSpor turnuvasına ev sahipliği yaptık” dedi. Hizmet Operasyonları, MSG Sports Corp. “EEG ile uzun ve karşılıklı olarak tatmin edici bir ilişki bekliyoruz ve bunun hokey ve oyunla ilgilenen bir kitleyle etkileşim kurmak için müthiş bir fırsat olduğuna inanıyoruz.”

Esports Gaming League, oyuncuların özel bir teknoloji platformunda esport ve video oyunları ile ilgili geniş bir içerikte rekabet edebilecekleri ve zevk alabilecekleri canlı ve çevrimiçi etkinlikler ve turnuvalar sağlar. Hizmetler arasında tam anahtar teslimi eSports etkinlikleri, canlı yayın prodüksiyonu, oyun lansmanları ve çevrimiçi markalı turnuvalar bulunur.

Esports Keadent Group CEO’su Grant Johnson, “Önde gelen bir profesyonel spor takımını turnuva platformumuza davet etmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Markalarını hızla büyüyen eSpor dünyasına genişletirken Rangers ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz.”

Espors Emberment Group ESports başkanı Magnus Leppäniemi, “Takımlar platformumuzun gücünü ve büyük ölçekli konuşlandırmaların zorlu ihtiyaçlarını karşılama yeteneğini tanıdığından, profesyonel sporlar için endüstri standart turnuvası platformu haline geliyoruz” dedi. “Rangers’ın bu heyecan verici yeni arenada hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı dört gözle bekliyoruz.”

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.