Kim yaparsa…

Son dakika haberi: Kim Kardashian 3 gün içinde 3 kez Yogurtland’a gitti. Görmek?! Eğer bir ganimeti korumak için gereken şey buysa, genç erkeklerin sevdiği, o zaman ben de içindeyim. (kaynak)

Dün öğleden sonra Panera’yı öğle yemeği için aldım. Onların yeni doğranmış Cobb’u avokado ile denedim (pastırma tutun). İyi, ancak çok daha fazla yumurta ve daha az mavi peynir istedim. Onlar avokado olsa takıldı !!!
En yeni videolarım

Maraton Eğitim Günü 1

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 12 saniye

Sıradaki
Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
06:05

Canlı
00:00
08:21
03:12

Annemin onun için bir bakıcı kardeşi olması gerektiği gibi bir ayak işine sahip olduğundan, kardeşim öğle yemeğine katıldı. Ona brüt olduğu gibi çocuğun hindi sandviçini de satın aldım. Sakızlı beyaz ekmek üzerinde o garip “Amerikan” peyniri bir levha ile geldi.

Aynı şekilde onun kurabiyesinden bir ısırık denedim – sonuna kadar pişmiş gibi görünüyordu? Çerezleri her zaman o kadar yumuşak mı?

En azından bize ek ekmek sağladılar! Benim işim gibi tonlarca karbonhidrat yaptığımı anlamalıydılar …

Sonra, ben eve gelene kadar öğleden sonra akşam yemeğine yürüene kadar çalıştım. Balık salatası aldığım gibi yeni bir Meksika konumu denedik. Oldukça dikkat çekici olan “ev yapımı” ıspanak tortilla ile geldi.

Yürüyüş evinde en iyi Yogurtland tarafından geçtik, aynı zamanda Kim Devletleri’nin her gün oraya gitmenin iyi olduğunu tanımamıştık. Ne yazık ki, dün oraya gittiğimden beri geçtim

Akşamın ilerleyen saatlerinde tatlı için bir tarçın chex’ten çok memnun oldum…

Bu sabah uyandım ve bir süredir izlediğim maraton eğitim rutinini denetledim. Hal Higdon’un bu hafta planlarını araştırıyorum ve koşu dünya planından O’na geçebileceğime inanıyorum. Koşan Dünya Planı vücudum için önemsiz mil bakımından biraz yüksek görünüyor (örnek – haftada 10 dakikalık hızda iki 6 mil koşu).

Durum:

Yarın yarım maraton koşuyorum.

Kasım ayında tam bir maraton için eğitim alıyorum.

Düşünceler:

Yarının yarısı bir gol yarışı olmadığından ve güçlü bir yarıyı çalıştırmak için eğitim almadığım için öncelik değil. Kasım çok daha önemli olduğu için planın çalışmasını hala yapmalıyım.

Neyse ki, Higdon’un planı MGP kaplamasıyla 1 saatlik 30 dakikalık bir koşuya ihtiyaç duyuyordu. 1: 30’u çalıştırmayı seçtim ve yarın bitkin bacaklarda güçlü bir maraton gol hızında kendimi hızlandırdım.

1 saat 30 dakikada 10 mil koştum ve günün geri kalanında basit bir şekilde alacağım.

Doğrusu, Haziran ayında Fontana’nın yarısını yaptığımdan ve ertesi gün SD RNR’nin yarısını yaptığımdan beri biraz endişeliyim ve haftalarca psikolojik olarak stresli oldum. <- Bir yarış yaptığıma inanmıyorum çünkü o zaman koşarken çok 'bitti'! Ancak, sıkıştırma çoraplarımın elimden gelenin en iyisini yapacağım gibi yukarı çıktı. Bir kase ananas süzme peynir kabında, yumurta bir tarafı ile servis edilir. Bibimi almaya gidiyorum! Daha sonra görüşürüz Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunları seçmeye devam edin: OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu Daha hızlı veya PR almak için maraton ve yarım maraton eğitim planı ara. Zaman hedefi olan koşucular için. dayanıklılık Disney World Maratonu Eğitim Haftası 1 Disney World Maratonu Eğitim Haftası 1 Dopey Zorluk Eğitimi 1. Haftada ... Geçen hafta Dopey Zorluğu'nu çalıştırmak için kayıt olmayı seçtiğimde esas olarak şaşırdımUzun vadeli ve en iyi koşu filmi Soru -Cevap Uzun vadeli ve en iyi koşu filmi Soru -Cevap Uzun vadede ne kadar süredir yarım maraton olmalı? Bant Sydrome - tam olarak koşmaktan ne kadar kaldınız? RRCA CoA Koronavirüs nedeniyle yarışınız iptal edilirse ne yapmalı Koronavirüs nedeniyle yarışınız iptal edilirse ne yapmalı Maraton, yarım maraton, 10k, 5k iptal edilirse, foward ve tren tam olarak nasıl yer değiştirir. Coronavirus ve Running Races Grubu R Yılın en iyi yarışları, koşu ve tarifler! Yılın en iyi yarışları, koşu ve tarifler! Tam olarak bu yıl ne kadar kilometre koştuğum. En iyi yarışların yanı sıra önerilerde tek bir yazıda! Calo'nun yanı sıra genel mil sayısını da inceleyin Yarım maraton veya tam maraton için tam olarak ne kadar sürmeniz gerekir - Soru -Cevap Yarım maraton veya tam maraton için tam olarak ne kadar sürmeniz gerekir - Soru -Cevap Instagram @Runeatrepeat Story Box'tan yeni koşu endişeleri! Bugün th için yeni bir koşucu eğitimi hakkında konuşuyoruz ⚡ Shareaholic tarafından .

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.