Yoga kayış hack

Merhaba! Nasıl gidiyor? Hi’yi belirtmek için gerçek bir hızlıca duruyorum, aynı zamanda neşeli lil yoluma gitmeden önce birkaç hızlı fikir paylaşıyorum.

Öncelikle. Kaçtım… Bu sabah yaklaşık 7.78 mil yaptım. Yarın uzun vadede yapmayı planlıyorum, bu yüzden bu hafta günlerde değişiyorum. Koşumda yeni bir kedi tespit ettim, ancak arkadaş olmak isteyip istemediğini görmek için zamanım yoktu, bu yüzden bu fotoğrafı yakaladım ve devam ettim.

Sonra, ev geldim ve hızlı bir yoga oturumu yaptım. Esas olarak Adrienne’nin 30 günlük yoga ile yogaya uyuyorum, ancak bu sabah koştuktan sonra inanılmaz derecede sıkı hissettim ve sadece büyük bir esneme istedim. Bu yüzden siyatik için yoga gibi değiştirdim. Ben de nazik ve esas olarak büyük bir streç – evet olacağını düşündüm! (Siyatik sorunlarım yok.)

Bu seansta bir yoga kayışı gerektirdi, ancak bir tane yok. Aynı şekilde bir havlu veya kravat kullanabileceğinizi önerdi. Bir havlu tutmaya gittiğimde Turbie Twist havlu bunun için en iyisi olduğunu fark ettim!

Çoğu yoga stüdyosunda, kendi kayışlarınızı veya bloklarınızı getirmeniz gerekmez, böylece gerektiğiniz tüm cihazlara sahiptir. Ancak evde yoga yapıyorsanız bu harika bir alternatif!

Dün gece sarımsak tozu ve tuzla kaplı bir torba edamame vardı. Hala sarımsak gibi kokladığımdan eminim. Bugün 12 feet içinde olması gereken herhangi bir kişiden özür dilerim.

Ve aynı şekilde zarif bir (bana) akşam yemeği – karides kızarmış pirinç yaptım! Bu yüzden bu basit yemek için pirinç, sebzeler, yumurta ve soya sosu ile birlikte atmak için karides satışta oldu. Dışında, karidesten gerçekten hoşlanmıyorum. Bu yüzden esas olarak onları seçtim ve bu yüzden akşamın ilerleyen saatlerinde Edamame’de atıştırdım.

Ve sonunda… Bu sabah bu koşul kadar uyandım …

Duş odasını tam olarak nasıl kullanacağını keşfetmek isteyip istemediğinden emin değilim, yoksa sadece benimle ya da neyi karıştırıyor.

Soru: Gözeneklerimden çıkan sarımsakları bilgisayarla koklayabilir misin?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida’da nerede koşulur. Seyahat için fikirler ve yazlık plaj gezileri. Florida Run Blog ve

Şubat 2021’in en iyi yanı sıra miller genel olarak mil

Şubat 2021’in en iyi yanı sıra miller genel olarak mil

Tam olarak bu ay ne kadar kilometre koştun? @RuneatrePeat Instagram Koşucular için Hikaye Teması. en iyi koşunun yanı sıra yemek

Asla koşucular için hiç oyunum yok

Asla koşucular için hiç oyunum yok

Long Beach Maratonu için ilk DNF’mi aldığımı düşünerek koşucular için hiç oyun oynamadım @Runeatrepeat! H

tercih edilen giyim markaları şimdi ideal, görevim ve İK sorularım nedir

tercih edilen giyim markaları şimdi ideal, görevim ve İK sorularım nedir

Tercih ettiğim koşu donanım markaları ve ayakkabıların yanı sıra koşu kıyafetlerine de ihtiyaç duyuyor. Maraton konik ipuçları. Koşmak ve kalp atış hızı

Run Eat Rune run’dan memnun yeni yıl!

Run Eat Rune run’dan memnun yeni yıl!

Memnun yeni yıl !! Geri döndümRom Lil bir zaman kapalı ve 2022 için en iyi arzuları göndermek istiyorum.

Hafta sonu koşunun yanı sıra güncellemeler yeme

Hafta sonu koşunun yanı sıra güncellemeler yeme

Merhaba! Nasıl gidiyor? Bu hafta sonu koşusu, yemek yeme ve tekrarlama konusunda hızlı bir özetim var. Oh, aynı zamanda son zamanlarda dinlemem

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.