Rings Doktorları Derneği, Mart ve Nisan 2020’de canlı savaş sporları etkinliklerinde

duruşları yumuşatır Rings Doktorlar Derneği, Covid-19 pandemisi sırasında canlı savaş sporları etkinliklerinin güvenliği hakkında giderek daha güçlü görüşler aldı ve sonuçta “hepsi” önerildi Etkinlikler ertelenir. Ekonomiyi yeniden açan yavaş yürüyüş ve Florida’nın profesyonel sporları ulusal bir izleyici ile ‘temel hizmet’ ilan etmesiyle ARP şimdi bu duruşu yumuşattı.

Kuruluş, hangi standartların yürürlükte olması gerektiğini açıklamamasına rağmen, bugün yayınlanan gözden geçirilmiş bir açıklamada, Covid-19 ile ilişkili ‘tüm risklerin’ risklerin azaltılamayacağı ise azalabilir. ARP, zarar azaltma yönergeleri geliştirmek üzere onlarla çalışmak için etkinliklere ev sahipliği yapmak isteyen kuruluşları davet etti.

ARP’nin tam ifadesi aşağıdaki gibidir:

Rings Doktorlar Birliği, Covid-19 pandemi ile ilgili koşulların sürekli değiştiğini ve geliştiğini kabul eder. Evde kalan siparişler rahatça, atletik komisyonlar ve savaş sporları yönetim organları operasyonları yeniden başlatmak istiyor.

Covid-19 ile ilişkili tüm riski ortadan kaldırmak imkansız olsa da, viral bulaşma riskini azaltmak için önlemler verilebilir. Birçok atletik komisyon, kuruluş ve promotör, sporcular, ekipleri, komisyon personeli ve destek personeli de dahil olmak üzere etkinliklerde yer alan herkese maruz kalmayı sınırlamak için yeni yönergeler geliştirmektedir.

COVID-19 önlemlerine ilişkin savaş sporları etkinlik prosedürleri, halk sağlığı yetkilileri tarafından ortaya konan gelişen bilgi ve bilimsel kanıtlara dayanarak aktif olarak geliştirilmeli, düzenli olarak gözden geçirilmeli ve değiştirilmelidir. Bu kılavuzlar ayrıca yerel ve bölgesel halk sağlığı yetkililerini, bulaşıcı hastalık uzmanlarını ve epidemiyologlarını da içermelidir.

Düşüncelerimiz bu hastalıktan etkilenen ve etkilenecek olanlarla olmaya devam ediyor. Savaş sporlarında yer alan herkese hizmet etme, koruma ve eğitme görevimizde kararlı kalıyoruz. Herhangi bir savaş spor organizasyonu yönergelerini geliştirmede yardım istiyorsa, Rings Doktorlar Derneği yardım ve rehberlik sağlayabilir.

Reklamcılık

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Ringside Doktorlar, Covid-19 Ekim 2020’de kavgalar için “evrensel önlemler” yayınladı
Rings Doktorlar Derneği, Savaş Sporları Etkinliklerinin İptalini Resmi Destekleyin 23, 2020 1 Yorum ile
Rings Doktorları Derneği, “All” savaş sporlarının askıya alınmasını önerir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.