Rastgele güncellemeler ve itiraflar…

Merhaba! Teşekkürler. Ben ve ailem için tüm sevginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim. Gramlarım cennette (viski kalori içermez olduğundan eminim). Gerçekten onu takdir ederim. Hala her şeyi işliyorum ama şu anda iyi hissediyorum. Annemin Cuma günü eşyalarını paketlemesine yardımcı olacağım. Onun için orada olabileceğim için çok minnettarım.

Şimdi şu anda kafamın etrafında sıçrayan tüm rastgele düşünceler ve itiraflar hakkında konuşalım… Kafamın etrafında koşmayı söylemeli miyim? Her neyse… şu anda aklımda olan bu.
En son videolarım

6 Ağustos’tan podcast özetleri
Ve dün dinlediğim 3 podcast’in hızlı özetine sahip yeni bir video.
Podcast’ler Özetlendi:

The Drama Club – Nisan 2018 Monica Lewinsky ve Temmuz 2018 bölümü Conan O’Brien ve York Fergie Düşesi hakkında. İlginç şeyler!

The Morning Toast Podcast – E dahil olmak üzere sıcak konular hakkında bugünün bölümü! Şovun tamamen iptal edileceğini duyurdu (zamanlar son zamanlarda biraz değişti, ancak şimdi bitti).

Heather McDonald ile Juicy Scoop – Kaptan Sandy ile Röportaj Mediterranean’ın altındaki röportaj

Daha fazla video

0 saniye 7 dakika, 26 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 1
03:12

Canlı
00:00
08:21
07:26

1. Dizlerim yerde şınav yapıyorum. Bunun için özür dilemiyorum. Ama geçen hafta düşene ve ertesi gün bir sahil antrenmanı yapmaya gitene kadar başıma gelmedi. Evet, dizim buna sahip değildi.

2. Şu anda arabamın servis edilmesini ve lezzetli ücretsiz Starbucks kahvesini yudumlamasını bekliyorum. Bu iyi, ama keşke şu anda meyve yumruk kıvılcım olsaydı. Çok ferahlatıcı. Yaz aylarında kesinlikle daha fazla içiyorum.

3. Pazartesi gecesi hala hayatta olduğu zaman gramım hakkındaki yazıyı yazmaya başladım, bu yüzden bazıları hala hayatta gibi yazılmış. Ve bazı yazım hataları var, ama şu anda onları düzenlemek için tekrar okuyamıyorum. Sadece bu saniye beni çok üzüyor.

4. Bir gün içinde bütün bir karpuz yemememin tek nedeni kendimi durdurmam. Yine de yapmak istiyorum.

5. ‘Upside Machine’ aka inversiyon tabloumu gerçekten seviyorum. Birkaç aydır aldım. Kardeşimin bir süredir bir tane vardı ve orada kullanırdım.

6. Gece yemem şu anda kontrolden çıktı. Aç değilim, saat 22: 00’de 2. akşam yemeği yemede tam alışkanlık haline geldim. WTF Monican. Sonunda ertesi gün için paketlediğim akşam yemeğinden yemek yiyorum. Çoğunlukla çok yorgun olduğum ve uyumak yerine mutfağa gidiyorum. Paçayı ele vermek.

7. Sanırım sonunda daha fazla arkadaşa ihtiyacım olabilir.

8. Gerçekten herkese karşı nazik olmaya çalışıyorum. Ev. Er. EEE. BİR. Bana karşı iyi olan insanlar için iyi olmak kolaydır. Ancak İncil “Komşunuza kendiniz gibi davran – ama gerizekalı olabilirsiniz” demiyor. Henüz o kısmı almadıkça? Şimdilik herkese karşı nazik olmak için çalışıyorum. Ve başarısız olduğumda tekrar deneyeceğim.

9. Bugün Pala Casino’da bir etkinliğe gidiyorum. Uzun zaman önce davet edildim ve bu hafta çok üzücü ve zor olduğu için neredeyse iptal edildim. Ama gidip gideceğim. Gramlarım büyük bir kumarbazdı – böyle bir şeye davet edilmemin harika olduğunu düşünürdü.

10. Bunu ticari olarak dolu yapmak istemiyorum ama bu kıvılcım / rehidrat lezzet kombinasyonları inanılmaz geliyor! Hepsini istiyorum!!

Rehidrat Orange Canister // Rehidrat Orange Stick Pack // Spark Mango Tanister // Spark Mango Stick Pack

Rehidrat kırmızı ahududu teneke kutu // Rehidrat kırmızı ahududu çubuk paketi // kıvılcım pembe limonata teneke kutu // kıvılcım pembe limonata çubuğu paketi

Rehidrat Key Lime Canister // Rehidrat Key Lime Stick Pack // Spark Cherry Canister // Spark Cherry Stick Pack

Soru: Haftan nasıl gidiyor? Herhangi bir rastgele güncelleme veya itiraf?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Kendinizi geliştirirken kendinizi nasıl seveceğiniz. Vücut pozitifliği kilo verirken veya bir hedefin peşinde giderken. Nasıl olduğuna dair ipuçları

Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz koşusu için ipuçları ve daha fazlası!

Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz koşusu için ipuçları ve daha fazlası!

Yiyecek Fitness Sezgisel Yeme Soruları ve Cevapları Çalıştırma. Yaz koşusu için ipuçları, depresyondaysanız ne yapmalı ve

Yumurta haftamı donduruyorum 1 güncelleme

Yumurta haftamı donduruyorum 1 güncelleme

Yumurtalarımı donduruyorum. Yumurtalarımı dondurma işleminin 1. haftası. Doğum kontrolü için yeni reçete ve nasıl olduğuma dair güncellemeler

Yumurta Dondurucu Güncelleme 2. Hafta

Yumurta Dondurucu Güncelleme 2. Hafta

Yumurtalarımı dondurarak 2. hafta check -in. Son randevum ve doğurganlık koruma enjeksiyonları hakkında bilgi edin. Alet

Soru -Cevap Bölüm 2 – Çocuklarımı çalıştıracak mıyım? Sağlıklı yemek için nasıl motive kalıyorum …

Soru -Cevap Bölüm 2 – Çocuklarımı çalıştıracak mıyım? Sağlıklı yemek için nasıl motive kalıyorum …

Merhaba! Nasıl gidiyor? Sizden ve sanal koşu arkadaşlarınızdan yeni bir soru var! Bunlar iyi bir Q’du

Uzun vadeniz ne kadar olmalı ve en iyi koşu filmi Soru -Cevap

Uzun vadeniz ne kadar olmalı ve en iyi koşu filmi Soru -Cevap

Uzun vadede yarım maraton için ne kadar olmalı? Bant Sydrome – Koşmaktan ne kadar kaldınız? RRCA CoA

⚡ Shareaholic tarafından

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.