Küçük kuşlar

Bu sabah Vegas bizi evin etrafında koşan sabah 5 civarında uyandırdı. Sadece çılgın bir ruh hali içinde olduğunu ve durması için ona bağırdığını düşündük.

Yapmadı.
En son videolarım

Maraton Eğitim Günü 5
Maraton Eğitim Koşu Blogu – Run Eat tekrar. Eğitim Planı 5. Gün.

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 34 saniye

Sıradaki
Covid-19 testim var
05:16

Canlı
00:00
08:21
04:34

Sonra, biraz gıcırdatma duyduk ve dolaptaki kutlamalarını araştırmaya gittik. Biraz kuş yakaladı !! Zavallı kötü kedi.

Kanamıyordu ve biraz iyi görünüyordu, ancak kanadı garip görünüyordu. Bir ayakkabı kutusuna koyduk ve veteriner ona yardım etmek için müsait olana kadar bekledik.

Vegas açıkça topraklanmış.

Sonra koşuma hazırlandım. Sonunda yeni bakiye saatimi denedim. Bir noktada berbat ettiğimden beri tam olarak nasıl kullanılacağını anlamam gerekiyor. Fave rotamı çalıştırdığımdan beri 15 mil yaptığımı anlıyorum.

Koşumdan sonra tercih ettiğim kuş meraklısını görmeye gittim – Melissa!

Pazartesi günü 3 ay boyunca Peru’ya taşınıyor ve gitmeden önce tatmin etmek istedik. Onu yılda sadece birkaç kez görmem tuhaf, ama şimdiye kadar olacağını şaşırttım. Bir patlama melissa <3 Whole Foods'ın yanı sıra, benim koşu sonrası yemek için çikolatalı bir çörek yanı sıra bazı yumurta ve bir çikolatalı çörek aldık. Nedenini anlamıyorum, ancak bir çörek özlem duyuyorum. Rastgele, ancak lezzetli. Biz topluluk etrafında biraz yürüyüş aldı ve sonra bazı keşif için Whole Foods geri döndü. Dünyanın en iyi çikolatalı kurabiyelerini keşfettim! Ve şaka yapmıyorlar. Ama zaten çörek olduğum için onları alamadım. bir dahaki sefer. Aynı şekilde öğle yemeği için bir salata aldım. WF benim tercih ettiğim restoran. Duş için ev gelmeden önce birkaç görevi tamamen koklayan birkaç görev koştu. Ne? En etkili yoldu. Duştan sonra Olimpiyat Denemelerini izlemek için kanepeye çarptım ve uykuya daldım. Nap sanırım sıradaydı! Tamam, bugün için programda başka neler olduğundan emin değilim, bir barbekü için çok geç kaldığımı fark ettim. Bir araya getirsem iyi olur. Daha sonra görüşürüz Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunlarla devam edin: Tam olarak yarışların ve koşucuların herkese hoş geldiniz podcast 102 hissetmesini sağlayabilir Tam olarak yarışların ve koşucuların herkese hoş geldiniz podcast 102 hissetmesini sağlayabilir Koşucuların yanı sıra yarış yönetmelerinin yanı sıra, durgun koşucular da dahil olmak üzere herkesi iyi hissettirmeye yardımcı olabilir. 300 pound ve koşu kapseni Koşu hedefleriniz size dayanmalıdır Koşu hedefleriniz size dayanmalıdır Koşu hedeflerinizi ayarlarken - Instagram @RuneatrePeat'i kaydırırken bunu unutmayın. Maraton Eğitimi PR'leri Sizi koşu hedefinizden tutan nedir Sizi koşu hedefinizden tutan nedir Zihniniz sizi gerçekten koşu hedeflerinizden uzak tutan şeydir. O kadar hızlı veya uzaklara çalıştırma yeteneğiniz değil Golden Retriever Cerrahi Tedavi Güncellemesi Golden Retriever Cerrahi Tedavi Güncellemesi Diego (Golden Retriever) bir kitleyi ortadan kaldırmak için cerrahi tedaviye sahipti. İşte prosedürün yanı sıra sağlık ve sağlıklı yaşam durumu hakkında bir güncelleme UltiMate Runner Tatil Hediye Rehberi 2020 Ultimate Runner Tatil Hediye Kılavuzu 2020 Runners 2020 listesi için nihai hediye kılavuzu. Her koşucu türü için kavramlar. Dişli, saatler, eğlenceli kupalar ve daha fazlası Irvine Yarı Maratonu Dantel Irvine Yarı Maratonu Dantel Lexus Lace Up Yarışı Irvine Yarı Maratonu. Turuncu bölge yarısı, 5k, röle sonuçlarının yanı sıra özetle çalışır. 2019 Lace Up Run Race Disc ⚡ Shareaholic tarafından .

Leave a Reply

Your email address will not be published.