10 Harika ve Kolay Yaz Meyve Tatlıları

Hava durumu ısınıyor, ayrıca bunun ne anlama geldiğini anlıyorsunuz – beyler, taş meyve ve yılın en iyi kavunları! Patlayan yaban mersini, çilek, harika şeftali, tart kiraz, ağız sulandıran karpuz ve daha fazlası üzerinde tonlar. Onları doğrudan ağzınıza patlatmaya dayanabiliyorsanız, yaz aylarında meyveyi hızlı cipslere katlamayı deneyin, ufalanırlar, döküm ve pişirme çubuklarının yanı sıra basit havadar buz patlamaları. Evet, biraz şeker var, ancak yine de harika bir şey istiyorsanız, tatlı, bazı lif, antioksidanlar, vitaminler ve minerallerle birlikte günlük meyve porsiyonlarınızdan birinde kaymak için mükemmel bir yöntemdir.

Web’in etrafındaki yemek blog yazarlarından bu harika ve kolay tarifler yaz mevsimi bir tedavi gibi hissettiriyor. Bu güzel toparlamadan etkilenin.

Yaban Mersinli Tart
Fotoğraf I Nefret I Nefret

Mini

Yaban mersini galettleri
Tamamen Delicious’un izniyle

Kavrulmuş çilek ve krem popsicles
Fork Bıçak Swoon’un izniyle

Ahududu-badem sarışınları
Fotoğraf Tutti Dolce’nin izniyle

Şeftali ayakkabısı
Fotoğraf Pics & Pastries’in izniyle

Izgara şeftali ve dondurma
Fotoğraf Paper & Stitch’in izniyle

Yaban mersinli sorbe
Fotoğraf kolay ısırıkların izniyle

Kiraz ve badem ile chia tohum pudingi
Her gün etkilenen Get’in izniyle fotoğraf

Karpuz-Nane Granita
Paleomg’ın izniyle fotoğraf

Honeydew kavun, salatalık ve kireç popsicles
Fotoğraf memnun & harmed’in köşesinde izniyle

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Becky Duffett

Becky Duffett, Fitbit için katkıda bulunan bir beslenme editörü ve iyi yemek için bir coşku ile bir yaşam biçimi yazarıdır. Eski bir Williams-Sonoma yemek kitabı editörünün yanı sıra San Francisco Cooking School mezunu olan çok sayıda yemek kitabı ve çok sayıda tarif düzenledi. City Living onu bir spin bağımlısına dönüştürdü – ama yine de bir ata binmeyi tercih ediyordu. San Francisco’daki en şirin topluluğunda yaşıyor, haftasonların çiftçi pazarında, fırında kontrol etmeye çalışıyor ve arkadaşlar için büyük akşam yemekleri kavuruyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.