Bir blog yazarı itirafları…

İtiraf… Ne zaman yemek pişirirken ‘yemek pişirirken’ atıştırmalık için çok fazla rastgele yiyecek çiziyorum. “Yemek pişirme” terimini gevşek bir şekilde kullanıyorum – çünkü bunu PB tostu yaparken veya sadece bir salata bir araya getirirken yapıyorum. Kötü bir alışkanlık.

İtiraf… Ben sadece yemek için yer açmak için yoldan uzaklaşıyorum. İşe yarıyor.
En güncel videolarım

Covid 19 antikor testi
Covid19 antikor testini aldım. İşte böyle gitti ve sonuçlar!

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 19 saniye

Sıradaki
Amerikan Dirt Kitap İncelemesi
12:07

Canlı
00:00
08:21
05:19

İtiraf… Son zamanlarda kınamak boyamıştım çünkü gerçekten ihtiyacı vardı. Ama şimdi hareket etmeyi düşünüyorum, bu yüzden duvarlara hiçbir şey koymak istemiyorum. Şimdi huzursuz olduğumu hissettiğimi düşünerek beni rahatsız ediyor. Her zaman aklımda tartıyor ve ben sadece onu anlamak istiyorum, böylece ev gibi hissettirebilirim.

İtiraf… Bu sabah e -postayla dikkatim dağıldım ve sabah 8’e kadar koşmadım. O rutin Monican’a girmek için çok sıcak!

İtiraf… Bu çikolata dün gece buz tepsisini doldururken dondurucudan düştü, bu yüzden yedim. Bir çanta dondurulmuş sebzeler olmadığı için minnettarım …

Tamam, 2 düştü. Ve eğlenmek için 3. bir tane aldım.

İtiraf… koşmak terapiden daha uygun fiyatlı, ama ikisine de ihtiyacım var. (Bu, önümüzdeki hafta değişen terapistimin ofisinin manzarası, bu yüzden son bir resim çekmek zorunda kaldım.)

İtiraf… Bir yıldır izlediğim inanılmaz derecede şaşırtıcı kalın kızılcık ekmeği yöneticinin özelliğindeydi ve nihayet birkaç gün önce aldım. Bir dilim 3 dilim ‘normal’ ekmek kadar kalındır. Bunun itiraf kısmı – tarçınlı bir rulo ya da başka bir şey gibi tatlı olmasını bekliyordum ve değildi – bu yüzden üzerine akçaağaç şurubu koydum. Onunla Fransız tostu yapmış olmalıydım.

İtiraf… Vegas’ın temiz kıyafetlerime yatması iyi değil ama oraya tekmelemeden önce onun bir resmini çekmek zorunda kaldım.

İtiraf… Son zamanlarda her hafta sonu kiliseye gitmedim ama telefonumdaki İncil uygulamasının çok sayıda İncil çalışması ve programı olduğunu keşfettim.

Ama bu hafta sonu gittim ve bültenin önündeki resmi seviyorum…. Bu bir parça ve ‘Git’ diyor. Boom.

İtiraf… bu kesimler ‘cips’ bir patates kızartması gibi kesilir, bu yüzden patates kızartması gibi ama bir çipin çıtırtı ile.

En sevdiğim patates kızartması dışarıda gevrek, içeride yumuşak ama yanmış olanlar … bu yüzden bunları merak ettim ve onları aldım. Onları seviyorum. Onları Ketçap’a batırdım ve patates kızartması gibiydiler. Patates kızartmalarından daha sağlıklı değiller – hala kızarmış patatesler, ama iyi.

İtiraf… Dün gece kanepeden kalktığımda böyle görünüyordu. Patlamış mısır yiyordum. Paçayı ele vermek!

İtiraf… Tuvaletlerin fotoğraflarını çekiyorum. (Her seferinde değil, ama telefonunuzda tuvalet resimleri olması hala biraz garip, değil mi?) Savunmamda, bu tuvalet rastgele bir ayak masajı yerindeydi ve üzerinde biraz komik olduğunu düşündüğüm bir tavşan vardı.

Soru: Ne itiraf etmelisiniz?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

Run Eat Rune run’dan memnun yeni yıl!

Run Eat Rune run’dan memnun yeni yıl!

Memnun yeni yıl !! Lil zamandan geri döndüm ve 2022 için size en iyi arzuları göndermek istiyorum. Seni ve bloglamayı özledim

Hafta Sonu Koşu ve Yemek Güncellemeleri

Hafta Sonu Koşu ve Yemek Güncellemeleri

Merhaba! Nasıl gidiyor? Bu hafta sonu koşu, yemek ve… tekrarlamak için hızlı bir özetim var. Oh, ve sonunda listeleniyorumGeç Paskalya konfeti yumurta avı

Geç Paskalya konfeti yumurta avı

Koşu Blogu Paskalya Yumurta Avı. Eğlenceli bir konfeti yumurta avı için fikirler çok kızıl saçlı altın retreiver ve sesimle

Bir kabustan daha kötü

Bir kabustan daha kötü

Bir yetişkin olarak gece terörleri ile deneyimim. Run Ye WeTe Life Güncellemesi ve Gece Terörleri Deneyimi. Kaynaklar

Koşu, yemek, Instagram ve diğer şeylerle ilgili sorular… video

Koşu, yemek, Instagram ve diğer şeylerle ilgili sorular… video

İşte koşu, yemek, kızıl saçlar, flört, çapraz eğitim ve daha fazlası için Instagram aracılığıyla sorularınızın tüm cevapları!

Koşu bandı duş köpekbalığı tankı ve öğle yemeği tarihleri… tarihler mi?

Koşu bandı duş köpekbalığı tankı ve öğle yemeği tarihleri… tarihler mi?

Merhaba! Nasıl gidiyor? Sadece bu hafta sonundan en sevdiğim koşu ve yemekle kontrol ediyorum! Ne ile meşgulsün? Öncelikle

⚡ Shareaholic tarafından

.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.