Film Yıldızı Muscle Mass için 8 Hileler

Film Yıldızı Kasında 8 Hileler

Vince Delmonte, anlamsız kas kitlesi binasının yazarı

Hollywood Pip-squeaks’ın aylarca görünen şeyde büyük ekran güç merkezlerine nasıl dönüştüğünü tam olarak merak ettiniz mi? Ya da benim gibi bir film tutkunu iseniz, belki de kısa bir süre önce aşağıdakileri merak ettiniz…

-Mark Wahlberg, savaşçıda Play Boxer “İrlandalı” Micky Ward kadar nasıl yırtıldı?
-Jason Statham, en iyi fiziksel durumda kalmanın yanı sıra krikoyu korumak için ne yapıyor?
-Chris Hemsworth, Marvel’in gişe rekorları kıran Thor’u oynamak için tanrısal bir beden almak için 20 kilo kas kütlesinde nasıl paketledi?
-Jason Momoa, Barbar’ın yeniden yapımında Conan’daki Arnold Schwartzenegger’in yerini almak için 20 kilo kas kütlesini paketlemek için ne yaptı?
-30 kilo kas kütlesinde küçük Taylor Lautner paketi ve alacakaranlık için altı paket oydu?
-Manu Bennett’in Spartacus için ikna edici bir savaşçı bedenine hile nedir?
-Chris Evans, Kaptan Amerika: İlk Avenger’da lider işlevi oynamak için Hollywood’da en çok müstehcen memeyi nasıl geliştirdi?
-Tom Hardy, savaşçı, Bronson ve Emningdark Knight Rises için bir tuğla ev gövdesi nasıl geliştirdi?

Bu aktörlerin izlediği antrenmanları incelerken, herhangi bir kırılma eğitim protokolü veya süper zarif beslenme formülü bulamadım. En tipik egzersiz tarzı kısa, sık ve çeşitli eğitim stillerinden yoğun egzersizlerdi. Beslenme hakkında fazla bir şey kaydedilmemiştir, ancak her yemeğin protein olduğunu ve sebze bazlı olduğunu ve karmaşık karbonhidratların uyarlanmış olduğunu varsayardım -bireyin metabolizmasına ve hedefine göre. Aktör kas kütlesi ağırlığı kazanmazsa, diyete ek yemek kaşığı sağlıklı yağların (fındık ve fındık gibi) eklendiğini varsayardım. Genel olarak, azınlıktan ziyade çoğumuz için geçerli olan daha fazla ders fark ettim. Her noktada ev dersinizi özetledim:

1. Aktörler son derece motive-çok milyon dolarlık bir film teklifi harikalar.

House Point’i Alın: Bir şeyi tehlikeye atın. Bir dönüşüm yarışmasına katılın. Bir bahis yapmak. Hedefinize ulaşmazsanız, en çok sevmediğiniz bir kuruluşa belirli bir miktar para bağışlayın. Oyunda biraz kan alın.

2. Aktörler, pazarlık edilemez son teslim tarihlerine karşı çalışıyorlar. Her zaman vaaz ettim, “Son tarihler olmayan hedefler rüyalar!”

House Point: Bir son tarih belirleyin ve hayal kırıklığına uğratmak istemediğiniz insanlara açığa vurun.

3. Aktörler, komuta görevleri veya bir derece için çabalayanları daha hızlı bireyleri iyileştirebilirler. Aktörler, hatlarını anlamaları ve parçaya bakmaları için ödenir, böylece günleri eğitim ve yemek etrafında dönebilirler. Aynı şekilde daha düzenli şekerleme yapabilirler, bir anahtar için bir anahtar dönüşüm. Ne hayat!

Ev Dersini Alın: İşinizin daha az stresli olduğu yılın dönemlerinde daha agresif eğitim döngülerinizi planlayın.

4. Sissy Boys’tan süper kahramanlara dönüşen birçok aktör oldukça incedir, başlamak için son derece bit kas kütlesi getirir ve ortalama daha hızlı metabolizmalarla kutsanır. Bu, dört yıllık yoğun eğitime sahip bir özelliğe kıyasla modifikasyon için daha yüksek bir prospektife sahip oldukları anlamına gelir. Aynı programa aynı anda başlayacaklarsa, yeni başlayan bir halterci her zaman gelişmiş bir halterörden daha fazla kas kütlesi kazanacaktır. Acemiler neredeyse her zaman aynı dönemde deneyimli kaldırıcılardan iki kat daha fazla kas kütlesi kazanır. Bu, vücutları genetik tavanlarından daha da ilerledikleri için yepyeni bir uyarana etkili bir şekilde yanıt vermenin yanı sıra adapte olma eğilimindedir. Kaslarınız ne kadar çok uyum sağlaması gerekirse, o kadar büyürler. Taylor Lautner’a inan.

Ev Dersi Alın: Sonuçlarınızı başkalarıyla karşılaştırmayın. Eğitim yaşınızın gelişiminizi perspektifte tutmasına izin verin.

5. Aktörler normalde kas kütlesini geliştirmek ve yağ dökmek için cömert bir 12 ila 16 haftaya sahiptir. 16 haftalık bir programda, etkili bir şekilde, eğer etkili bir şekilde varsa 20 veya daha fazla kilo kas kütlesi kazandıkları yanılsamayı üretmek için en az 30 veya daha fazla kilo blubber dökmek nadir değildir.

Ev Dersi Alın: Dönüşmek için kendinize yeterli zaman verin! “Zengin olun” fiziksel uygunluk zihniyetini azaltın.

6. Süper kahramanlarımızın çoğu bir speedo kullanmıyor, böylece eğitimlerini büyük ve güç yanılsaması sağlayan kas kütle gruplarına öncelik verebiliyorlar. Örneğin, üst göğüs gibi üst klaviküler alan, tuzaklar ve omuzlar, boyut ve güç görünümünü sağlar. Dayanıklılık ve güven heyecanlandıran diğer vücut parçaları pazı, üst sırt ve yırtık abs’dir. Dolayısıyla, yarışma hazırlığımız boyunca bu alanlara öncelik verilmelidir. Vücudun strese uyum sağlama kabiliyetine sahip olduğu için, aktörümüzün iyileştirici kaynakları, tercih edilenlerde daha kaslı görünmesini sağlamak için endişe duyulan bu vücut kısımlarına ayrılabilir.alanlar. Bu uygun bir uzun vadeli plan olmasa da, daha fazla üst vücut kütlesi için prospektifi kurmak için alt gövdede hacim azaltılabilir.

İllüzyon kaslarına odaklanmak neden bu kadar önemli? Fiziksel bir fitness tasarım şovu düşünün. Uzman fiziksel fitness tasarımlarının neden sahnede (veya kapaklarda) bu kadar büyük göründüğünü hiç sorguladınız, ancak yanınızda durduklarında oldukça tipik görünümlü bir bireye benziyorlar mı? Çoğu erkek fiziksel uygunluk tasarımının geniş omuzların yanılsamasını üreten 31-32 inç orta bölümlere (ve 170-190 pound arasında değerlendirilmesi) sahip olduğundan. 2011 WBFF Dünya Şampiyonalarında yarışırken 34 inçlik bir belim olduğu için en iyi rakiplerle mücadele edemedim ve omuzlarımın size atlamasını zorlaştırdı. Kısacası, bir sonraki Hollywood aksiyon kahramanı için oynamış olsaydım, küçük bir bele sahip bir özel yayın yapardım.

Ev Dersini Alın: Vücudunuzun simetrisini ve oranı geliştirmek için yılın yavaş yavaş vücut parçalarınıza ayırın.

7. Süper kahramanlarımız yeterince yalın. Hiçbiri bir sahneyi süslemek için vücut yağ yüzdelerine (yani yüzde 4-5) sahip olmadığı için yeterli olduğunu belirtiyorum. Bu film yıldızımızın rolü için gerekli değil. Yüzde 10’dan çok daha düşük gitmek, kas kütlesi kaybına, performansta azalmaya ve bir gaunt görünümüne yol açabilir. Yalın anlamım yüzde 10 vücut yağ. Yüzde altı ila dokuzda yırtılırsınız. Yüzde beş veya daha azıyla parçalanmışsınız. Öyleyse neden yüzde 10 ve yüzde 13 değil mi? Kadınlar için de geçerli olan yalın eşiğe giriyor, ancak bu örnek için bir erkek kullanacağız. Yalın eşik, belirli vücut yağ seviyelerinde bir erkeğin aynı görüneceğini gösterir. Bu, bir erkek yüzde 13-18 vücut yağı ise, farkı ayırt edemeyeceğiniz anlamına gelir. Bir erkek için yüzde on vücut yağı son derece yalındır. Bir erkek için yüzde on sekiz veya daha fazla yağ şişmandır. Bir erkek yüzde 10 yağ veya yüzde 18’in üzerinde yağın altındaysa, “yalın” veya “yağ” olup olmadığını açıkça söyleyebilirsiniz. Aradaki her şey son derece belirsizdir ve farklılıkları fark etmek son derece zordur. Peki bu sizin için ne anlama geliyor? Vücudunuzun gerçekten öne çıkmasını istiyorsanız, “belirsiz” bölgeden çıkmanın yanı sıra yüzde 10 vücut yağını aramanız gerekir. Bir erkek için yüzde 10 vücut yağına eşdeğer bir kadın için yaklaşık yüzde 15 yağdır.

Ev Dersi Alın: Kendinize hafif olmaya izin verin. Eğer amacınız 200 kilo olmaksa, ancak 190 kiloda çok daha iyi görünüyorsunuz, kimin umurunda?

8. Özgüllük mevzuatı! Bu mevzuat, bir eğitim tonunun özel doğasının kendi özel yanıt uyarlamalarını yarattığını belirtir. Eğitim tonları, hem özel hem de seçilen etkinliğin taleplerine özgü olmalıdır. Kısacası, bu fikir temelde bunu zorluyor: “Çektiğiniz şeyi elde edersiniz.” Bunu belirtmek için bir yöntem daha: Çok daha iyi bir boksör olmak istiyorsanız, Box. Çok daha iyi bir bisikletçi olmak istiyorsanız, bisiklet. Daha çok bir güç kaldırıcısı gibi görünmek istiyorsanız, bir güç kaldırıcısı gibi antrenman yapın. Mark Wahlberg’in yarışmacı için hazırlık antrenmanını araştırırsanız, koçu Bo Cleary’nin onu üç dakikalık turlar yapmasını, Speedball’u, pad işini, halat atlamasını ve hız torbasını yumrukladığını göreceksiniz. Taylor Launter’ın kişisel fitness eğitmeni Jordan Yuam’ın tasarladığı altı paket AB egzersizini taklit edin ve aynı zamanda garip görünümlü bir fiziksel fitness modeli gibi çok sayıda doğrudan AB çalışması yapacaksınız. Spartacus’ta bir gladyatör daha mı arıyorsunuz? Gladyatör gibi günlük eğitim geçirmeye hazırlanın: silah hareketleri, savaş becerileri, devre eğitimi, sprintler ve savaş römorkörü gibi takım oyunları. Bu grup eğitiminin bir paket zihniyetini tam olarak nasıl güçlendirdiğini görmek düzgün, bu da acımasız koliseumda yapmak için gerekli! Gladyatörler sadece boyut ve güç için eğitim almazlar, ancak çeviklik, hız ve dayanıklılık ve kazanmak için bir zihniyet. Kısacası, bir gladyatör gibi antrenman yaparsanız, bir gladyatör gibi görüneceksiniz.

Ev Dersi Alın: Antrenmanınız, içinde bulunduğunuz alanda size yardımcı olmak veya peşinde olduğunuz görünümü başarmak için tasarlanmış mı?

Çözüm

Keşfedebileceğimiz en büyük ders, aktörlerin gladyatör, boksör, süper kahraman veya sert adam olsun, sonuçlarını anladıklarıdır. Tam olarak nasıl görünmeleri, iyi hissetmeleri gerektiği gibi kristal bir çıkarma vizyonuna sahiptirler ve eğitimleri bu son sonuca ayrılmıştır. Hedefin yüksek krikosunun yanı sıra program atlamasının yanı sıra kendilerini eldeki hedefe adayabilmeleri, bize önde gelen alıntıyı hatırlatan “En iyi program takip ettiğiniz programdır”. Şimdi sizin sıranız.

Vince Delmonte, saçma kas kitlesi binasının yazarıdır: sıska adam hileler, çılgın kas kütlesi kazançında keşfedildi www.vincedelmontefitnessNTS ve öncekinden daha az eğitim.

Vince Delmonte’nin toplam anlamsız kas kitlesi oluşturma sistemi için buraya tıklayın!

——————————————————————————————————————————
Yazar hakkında:

Vince Delmonte, saçma kas kitlesi binasının yazarıdır: Sıska Guy Inssane Kas Mass Kazanç Vincedelmontefitness için Sıska Guy Hileler Vincedelmontefitness.com Sıska adamlara odaklanıyor, tam olarak kas kütlesini nasıl geliştirecekleri ve uyuşturucu olmadan hızlı bir şekilde kilo alacakları, takviyeler ve daha az eğitim alacak eskisinden daha. Dünyaca ünlü bir fiziksel fitness koçunun yanı sıra yazar Vince Delmonte, en iyi “sıska adam” uzmanı olarak anlaşılıyor ve daha sıska erkeklere yardımcı oldu ve kadınlar kas kütlesini sevimli olmayan genlerini ilaçsız yendi.Vince Ulusal muhafaza fiziksel fitness tasarım şampiyonu, bölgesinde en çok aranan fiziksel fitness koçu, erkeklerin fiziksel fitness dergisine rutin bir katkıda bulunan ve hardgainers için dünyanın en iyi kas kitlesi bina programının yazarı, saçma kas kitlesi binası yok. Vincedelmontefitness.com adresinden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.