Hayatımın en iyi grubu – Çin Otel Bilgisi ve Sorularına Grup Gezisi

Aylar ve aylar önce Çin’e seyahatim için bir Groupon aldım. Çocuk olduğumu düşünerek gitmek istediğim bir yer (sanırım Çin’deki bazı Susam Sokağı Big Bird’den ilham aldım).
En güncel videolarım

Koşucular için 4 dakikalık alt vücut egzersizi
Koşucular için beş alt vücut egzersizi! Bacaklarınız, kalçalarınız ve kalçalarınız için bu hızlı kuvvet antrenmanını evde deneyin. Ekipmana gerek yok.

Glute köprü
Eşek Kicks – Alternatif kenarlar
Kapaklar – Alternatif taraflar

Runeatrepeat.com adresinden çok daha fazla bilgi edinin

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 49 saniye

Sıradaki
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Canlı
00:00
08:21
04:49

Neyse. Groupon e -posta anlaşma için ortaya çıktığında ben lax, oteller, birkaç öğün ve bir gezi rehberi uçuş kapladı çünkü bizi vurgulara götürmek için. Seyahat ederken rehberli gezilerin hayranı değilim çünkü kendi işimi keşfetmeyi ve yapmayı seviyorum. Bu nedenle hiç grup gezisi yapmadım.

Ancak, bir kelimeyi nasıl konuşacağımı bilmiyordum ve işaretleri bile okuyamayacağımı biliyordum (bir dil çevirisi kitabının size bir reçelden yardımcı olabileceği Avrupa ülkelerinin aksine), bu yüzden kesinlikle bir Çin’e Grup Gezisi.

Ve yaptığım için çok memnunum. Bu bir ömür boyu bir yolculuktu ve kendime “Ben Çin’deyim !!!” demeye devam ettim.

Groupon gezisi yapmadan önce Gezi Operatörünün web sitesini kontrol etmenizi öneririm. TripAdvisor’un Gezi / Otel / Şirketlerin İncelemeleri için Kontrol Etme. Ayrıca, aslında iyi bir anlaşma olduğundan emin olmak için uçuş ve otel fiyatlarını kontrol edin!

Bu gezi, uçuş, oteller, çok fazla yemek ve her bir yere otobüs/uçuş içeren bir gezi rehberi içeren eksiksiz bir paketti. Chinatour.com üzerinden geçti. Muhteşem Çin gezisi olduğundan eminim.

Pekin – Pekin’deki Sheraton tarafından dört noktada kaldık. Daha da güzel bir spor salonu ile harika bir oteldi. Müthiş müşteri hizmetleri. Konumu iyi, büyük bir alışveriş merkezi ve metro 5 dakikalık yürüme.

Biz orada var gece oda hizmeti satın aldık (birkaç kez akşam yemeği dahil değildi) çünkü biz 5 am iniş ve Pekin Hayvanat Bahçesi ve Olimpiyat Stadyumu keşfettikten sonra bitkin. Harikaydı! Bu kabak lezzetli mantarlarla doldurulmuş ve gerçek balkabağı da iyi ve lezzetli buğulandı.

Spor salonunda da olağanüstü bir havuz ve müthiş soyunma odaları vardı! Kötü bir şey, spor salonlarının çoğunun sabah 6: 30’a veya daha sonra açılmadığıdır. Aslında bu oteli benim için erken açmayı başardım, ama diğerlerinin hiçbiri yapmadı. dört yıldız!!!

Pekin’deyken Yaz Sarayı, Yasak Şehir, Çin Müthiş Duvarı ve Snack Street’i keşfettik. Bu makaleleri buradan okuyabilirsiniz:

Çin Pandaları ve Olimpiyat Stadyumu

Snack Street

Çin’in müthiş duvarında yürümek

Çin’deki tüm çay

Pekin’den Şangay’a uçtuk!

Şangay koşumdan sahneler

Şangay’ı keşfetmek

Bir sonraki otel Jiangsu Grand Metro Park oldu.

Grubumuz gün boyu gezi, yemek veya seyahat ediyordu. Her sabah lobiyle tanıştığımızda 08:00 ile 8:30 arasındaydı. Her gece 20.00’den sonra geri dönmezdik ve yorgunduk. Bu yüzden, günler etkinliklerinin bir blog gönderisini yükledim ve ertesi günün macerasından önce mümkün olduğunca geri döndüm!

Tüm oteller WiFi kullandı, ama her zaman en iyisi değildi. Biz kaldı tüm otel lobisi ücretsiz oldu. Odalarda ücretli bir seçenek vardı, ama çok güçlü değildi ve içeri ve dışarı giderdi, bu yüzden almayı bıraktım.

Bu bizim kendi başımıza vardı başka bir geceydi. Şangay’ın herhangi bir Çinleni ve dışında konuşmadık ki bu gerçekten zordu. Bir sürü restoranlarında menüsünde resimler vardı, bazıları da İngilizce vardı. Ancak taksi sürücüleriyle iletişim kurmak çok zordu.

İpucu: Gitmek istediğiniz konumun adına ve otelinizin yerel dilde (ülkenin farklı bölgelerinde değişir) olduğundan emin olun. Bizim taksi sürücüsü otelimizin İngilizce adını tanımıyordu (biz onu beklemiyorduk ama kartı yol boyunca bıraktı).

Her otelde kahvaltı şaşırtıcıydı! Ben büyük bir kahvaltı aşığıyım, bu yüzden bu benim için bir vurgu oldu. Her otel turumuza dahil kahvaltı büfesi vardı. Kahvaltıda “batı” ve “Çin” seçenekleri vardı.

Bir sonraki otel Crowne Plaza Hangzhou’ydu.

İpucu: Ayrılmadan önce kontrol edeceğiniz her yerde hava durumunu kontrol edin. Pekin ve Şangay farklı havalarla çok uzaklar!

Gezi otobüsü… harikaydı. Muhtemelen 40 kişiye uyuyor ve turumuzda 26 vardı. Artı herkes çok iyiydi! Onlarla birlikte otobüste olduğunuzu, bütün gün takıldığınızı ve tüm öğle yemeği ve akşam yemeklerinin ‘aile tarzı’ olduğunu düşünerek herkesle inanılmaz hızlı bir şekilde arkadaş olduk.

Biz Şangay Rönesans kaldı. Şangay’da iki Rönesans yeri var – doğru olana ulaştığınızdan emin olun!

Çin’de koşmak

Sadece bir kez dışarı çıktımn Çin ve bu Şangay’daydı. (Bunun dışında vaktim yoktu.)

Neyse ki, Şangay Otelimiz Central Park yakınında olduğunu düşünerek çalıştırmak için en iyi yer oldu. Bu, egzersiz için yürürken diğer insanlar (yerel Çince) gördüğüm tek yerdi. Ayrıca bir koşucu daha vardı! Birçok insan da parkta tai chi yapıyordu (Pekin’de de bir sürü tai chi gördüm).

Çin’de koşmadan önce hava kalitesini kontrol etmelisiniz. Bu Pekin için hava kalitesi endeksi.

Pekin ve Şangay’da tamamen güvende hissettim ve zamanım olsaydı, dışarıda dışarıda koşmakta iyi olurdu ve hava iyi olsaydı. Ne yazık ki, senaryolar buna izin vermedi. Ancak, Pekin’de yolculuğun sonuna doğru hava kalitesi gerçekten kötüydü.

Sizden Çin Hakkında Sorular

S: Groupon’u nasıl kullanıyordu? Yolculuk reklamı yapıldı mıydı? tavsiye eder misin?

C: Groupon’u kullanmak inanılmaz derecede kolaydı. Şirketi (çevrimiçi yapmayı yerine) aldığımı bildirmek için çağırmak zorunda kaldım ve oradan e -posta yoluyla kolay etkileşim oldu.

Yolculuk reklamı yapıldı ve gezi rehberleri bilgi paylaşmak ve herkesin hesaba katıldığından emin olmak için yukarıda ve öteye gitti gibi hissediyorum.

Kesinlikle tavsiye ederim.

S: Bir gezi grubu önerseniz bile, bir tane olmadan iyi seyahat edeceğinizi düşünüyor musunuz? Sadece sen ve kocası gibi

C: Orta Amerika veya Güney Amerika veya Fransa/İspanya/İngiltere’nin her yerinde evet. Ancak, dil engeli, gezi grubu olmadan kurtulmak zor olurdu. Bu imkansız olmazdı, ama o kadar fazla göremezdik çünkü yer almak ve iletişim kurmak çok daha uzun sürecekti. Bence inanılmaz derecede güvenli, sorun bu değil. Dilin bir çalışmasını konuşmuyorsanız, cesaretini kırıyor ve zaman alıcı olurdu.

(Kosta Rika, Panama, Paris ve çok daha fazlasını rehber olmadan seyahat ettim.)

S: Çin’de ne yemeliyim? Yeme açısından nasıl güvende tutarsınız?

C: Güvenlik nedeniyle yerde yetiştirilen pişmemiş sebze veya meyve yememeyi duydum ve okudum. Ben bir doktor ya da bilim adamı değilim, bu yüzden bu önerileri sorgulamak yerine takip etmeye çalıştım. Bu konuda inanılmaz derecede dindar değildim, bir restoranda birkaç marul ısırığı vardı ve emin olduğum başka bir şey vardı.

Gezi rehberimiz, Pekin Snack Caddesi’ndeki garip yiyecekleri yememizi önermedi, ancak onu deneyimlemek istedim, bu yüzden ipek solucan ve kalamar yemeyi seçtim.

Çin yemeklerini seviyorum. AŞK. Bu yüzden tüm yemeklerden gerçekten zevk aldım. İlk başta her şeyi denedim ve sonra favorilerime doğru çekildim. Gezinin sonuna doğru, gruptaki diğerleri Çin yemeklerinden ‘bıktı’ ve hatta bir noktada pizza kulübesi aldı. Ben değilim. Her yemeği sevdim.

Yolculukta iki vejetaryen vardı. Biz aile tarzı yiyor ve sipariş değil (restoranlar ortaya koyacak bir sürü farklı yemekler vardı) değil, onlar bize vejetaryen yemekleri işaret eder. Bu gezi vejeteryan olmak kolay olmazdı. Bu benim için gerçekten alışılmadıktı. Bu konuda çok daha fazlası çünkü kendi gönderisi olmalı.

Soru: Çin’deki yemek hakkında herhangi bir sorunuz var mı?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.