8 Macera Seyahat Fikirleri Tatilinize uygun hale getirmek için!

Tatile çıkmanın sağlığınızı ve fitness hedeflerinizi rayından çıkarmak zorunda değildir. Formda kalın veya bu aktif hedef fikirlerle bir sonraki tatilinizde fitnessinizi test edin. Bu yaz kaydolmaya hazır değil misiniz? Şimdi eğitime başlayın ve gelecek yıl için önceden planlayın!

Koşu ayakkabılarınızı paketleyin

Trail Running, Buena Vista ve Beaver Creek, CO arasındaki 120 mil mesafeyi kapsayan 6 günlük bir takım veya solo etkinlik olan Trans Rockies Run’da Partisi ile buluşuyor. Planlanan kamp alanlarında her gece zitelenmiş çadırlara, mobil duş kamyonlarına ve organik yemeklere.

Tüm bu kilometre için hazır değil misiniz? Tüm parkurlara tıklayarak bir sonraki tatilinizde kendi maceranızı seçin. Orada yakınınızda pitoresk bir rota bulabilir ve kendi hızınızda koşabilir veya yürüyüş yapabilirsiniz! Ya da yol koşusu hızınız çok daha fazla ise, şehir koşu turlarını düşünün. Bir ter seansına girecek ve yine de tüm yerel manzaraların önünde selfie çekebileceksiniz.

Bisikletine Atla

Anne kıtasındaki tüm bisiklet turlarının annesine göz atın! Gezi, 10 ülkede 12.000 kilometreden fazla pedal atıyor – Mezun, Sudan, Etiyopya, Kenya, Tanzanya, Malavi, Zambiya, Botsvana, Namibya, Güney Afrika – 90 gün. Çölleri geçecek, İncil dağlarına tırmanacak ve fillerin yanında, sizin ve bisikletiniz için bir ömür boyu ne olacağına dair bisiklet süreceksiniz.

3 ay işten ayrılamıyor musunuz? Duvine Cycling & Adventure Co., tüm yeteneklere sahip bisikletçiler için dünyanın dört bir yanındaki hafta sonu ve hafta süren seçenekleri kullanır. Birkaç harika fikir: Napa & Sonoma’nın bir gezisinde arkadaşlarınızla pedal çevirin, aileyi Toskana’da bir dönüşe götürün veya Alpler’de en üst düzey bisiklet ve bisiklet koçu ile tamamlayın-tam Roadie deneyimini elde edin.

Kulüplerinizi birlikte getirin

Sepeti kulüp binasında bırakın ve Avustralya’nın güney ve batı eyaletlerinde bulunan dünyanın en uzun golf sahası Nullarbor Links’te yüz binlerce adım atmanız garanti. Fikirden uçtan 850 milden fazla uzanan 18 delikli par 71 kursunda fazla yeşil görmeyeceksiniz, ancak bir turu tamamlamak için gereken 3 gün boyunca tavşan, kanguru ve yılanlarla karşılaşacaksınız.

Önce salınımınızı uygulamak ister misiniz? Nefes kesen arazisi ve muhteşem havası (yılda 300 gün güneş ışığı!) İle tanınan Orta Oregon, birbirinden 45 dakikada iki düzineden fazla golf sahasına sahiptir. Eski-özel Pronghorn Club’da bir tee zamanını arayın ve 7.379 yarda par 72 Jack Nicklaus tarafından tasarlanmış bir kursta bir kuşta elinizden gelenin en iyisini yapın.

Paspanıza dikkat edin

Tulum, Meksika’daki Maya Riviera’daki bir eko-şikat ve gün spa olan Amanala’da vücudunuzu nazikçe büküp büktüğünüzde yepyeni bir rahatlama seviyesi keşfedin. Signature Beach ‘n’ Bliss Yoga Retreat, sabah güç yürüyüşleri, günde iki kez yoga seansları ve hoşgörülü gün spa tedavileri içerir.

OM’nizi eve daha yakın mı istiyorsunuz? Tuscon, AZ’deki Miraval Resort & Day Spa’da kendi Yoga Retreat Seyahat Planınızı Planlayın. Vinyasa, hava, restoratif, dikkatli eğitmenler tüm seviyeler ve yetenekler için sınıflara liderlik eder. Ayrıca, bir adım sayma düzeltmesine ihtiyaç duyanlar için güzel Sonoran Çölü’ndeki rehberli gebelik dışı yürüyüşler sunuyorlar.

Tatile gidiyor? Fitness planlarınızı yorumlarda paylaşın ve sosyal medyadaki fotoğraflar için #VacationFit kullanın!

Bu bilgiler sadece eğitim amaçlıdır ve tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık problemini veya durumunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviyeleri almadan veya yeni bir fitness rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuza danışın.

Kimberly Daly Farrell

Kimberly Daly Farrell, Fitbit’in yönetici editörüdür. Sertifikalı bir sağlık eğitmeni ve kendi kendine teşhis edilen koşu bağımlısı Kimberly, bütünleştirici beslenme okudu ve üç maraton tamamladı. Daha önce şekil, cazibe, fitness ve iyi temizlik dergilerinde başyazı pozisyonları tutmuştu.

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.