Fitness Idol

Dergilere ve ünlü insanlara bakmamak ve kendinizi karşılaştırmaktan kaçınmak zor. Ancak sağlıklı vücut rol modelleri bulduğunuzda tamamen korkunç bir şey olması gerekmez.

Daha fazla olmayı istediğim “fitness putlarım” var. Örneğin, Venüs ve Serena Williams’ı seviyorum. Bunlar, bedenleri ve atletik başarıları nedeniyle taptığım iki bayan.
En son videolarım

Koşucular için 4 dakikalık ayakta temel egzersiz
Evde yapabileceğiniz ayak abs egzersizi. Bir çalışmadan önce veya sonra ayakta durabileceğiniz ekipman çekirdek egzersizleri yok. Güçlü bir çekirdek için 5 egzersiz hareketi ve dengenize meydan okumak için hızlı öğretici.

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 3.
00:51

Canlı
00:00
08:21
04:31

Güçlü, tanımlanmış bedenlerini seviyorum. Onlara benzemek, onlar gibi hareket etmek ve kendimi onlar gibi taşımak istiyorum.

Sanırım bu kızlarla benzer bir vücut tipim var ve çok fazla işle tanımlandığı gibi olabileceğimi biliyorum. Ancak, dergilerdeki daha doğal olarak ince kadınlardan farklı olarak, Williams kız kardeşleri gibi olmak isteyerek gerçekçi olmayan bir fanteziyi kovalamıyorum. Daha fazla olmayı arzu edebileceğim iki seçkin kadınım olmasını seviyorum. Ve ona sahip olduklarını hissettiğimi seviyorum. Atletizmlerine, bedenlerine ve güvenlerine sahipler. Başarı atıyorlar ve onu seviyorum.

Serena bu yıl ABD Açık’ta oynayamadı. Ama geri dönecek.

Ayrıca Paula Radcliffe ve Kara Goucher’a da bayılıyorum – her ikisi de hamile ve hala koşuyor! Preggers olduğumda olağanüstü bir onuncu olmayı umuyorum? Keşke Runner’ın Dünyası onları kapağın üstüne koysalardı – Koşu Göbek ve Hepsi …

Kahvaltı – kavanozda yulaf. Bu benim yolda yemek için harika. Bir yandan bir yandan bir elle tutulurken daha kolay bir yulaf. Bunu yaptığım için değil… Koş: Ağrı elde etmek için 4 mil. Süper sıkı hissediyorum ve gerçekten gerilmem gerekiyor.

Soru: Fitness Idol’unuz kim?

Ayrıca kadın koşuculara da bakıyorum – özellikle anne koşucuları?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.