IMAF, performansı artıran ilaç politikasını

duyurdu, o kadar iyi korunmamış bir sır olarak, performansı artıran ilaç testinin amatör karma dövüş sanatları yarışmalarında var olmaması. Elit profesyonel düzeyde dopinge hitap etmek önemli olsa da, potansiyel olarak zararlı bir sorunu anlamlı bir şekilde ele almak için giriş seviyesinde bir hile kültürünü ayıklamak da aynı derecede önemlidir.

Bu amaçla, sporun büyümesi ve gelişmesi için dünya çapında bir yönetim organı olmak isteyen bir organ olan Uluslararası Karma Dövüş Sanatları Federasyonu, anti-doping politikalarını açıkladı. Kısacası IMIF, WADA yasak listesini benimsedi ve Mayıs 2015’te bu anti -doping programını kendileriyle ilişkili etkinlikler için uygulamaya başlayacak.

Bu standartlar, Temmuz ayında Las Vegas’ta gerçekleşmesi planlanan Amateur MMA’nın 2015 IMAF Dünya Şampiyonası için yürürlükte olacak.

IMAF’in gerçekten test yapmayı ve programın nasıl finanse edileceğini sorduğunu sordum. Birleşik Krallık’tan bir IMAF yönetim kurulu üyesi ile birlikte şu şekilde yanıt verdiler:

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Amateur MMA atlet, 26 Ekim 2016 Banoct 2016’da “Doping”
UFC 174 İlaç Testi Sonuçları Haziran 2014 “BC Atletizm Komisyonu”
UFC, agresif anti doping poliçe cazibesi 4, 2015’in “doping”

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.