Matt Hamill, bu haftanın başlarında yayınlanan bir Facebook gönderisinde MMA lisansı “yaşım nedeniyle”

reddedildiğini söyledi, eski UFC savaşçısı Matt Hamill, Pennsylvania Eyalet Atletizm Komisyonu’nun yaş nedeniyle lisansını reddettiğini öne sürüyor.

Hamill aşağıdakileri yayınladı:

1976 doğumlu Hamill 41 yaşında.

Pennsylvania’nın Boks Yasası (Boks terimi olarak MMA’yı kapsayan, “ayak, diz, bacak, dirsek veya kafa dahil ancak bunlarla sınırlı olmamakla birlikte, insan vücudunun diğer kısımlarına izin veren veya kullanma sporunun tüm varyasyonları” içerecek şekilde tanımlanır. kavga için maksimum yaş belirlememiştir. Bunun yerine mevzuat, eyaletin boks yasasının 702 (a) Bölümü ile “18 yaşın altındaki hiç kimse herhangi bir yarışma veya sergiye katılımcı olmayacaktır” diyen 18’lik bir mücadele için minimum bir yaş belirlemiştir.

İlginç bir şekilde, devletin gerçek boks için tek başına düzenlemeleri, maksimum 36 yaş belirler. 21.8 “Komisyon, Komisyon tarafından özel işlemler dışında 36 yaşın üzerindeki bir başvuru sahibi profesyonel bir boksör olarak lisans almayacaktır.” Bölüm, eski boksörler için daha katı tıbbi gereksinimler getirmeye devam ediyor.

Bununla birlikte, devletin MMA düzenlemeleri bu maksimum yaşı tekrarlamaz. Ayrıca, devletin 36 yaşın üzerindeki MMA savaşçılarının lisanslama geçmişi vardır.

Buna göre, devletin MMA sporu için tek başına yaşa göre 36 yaşından büyük bir savaşçıyı geri çevirme yeteneğinden zevk alıp almadığı konusunda bazı karışıklıklar var.

MMA savaşçılarını lisanslamak için bir yaş tavanı olup olmadıkları ve eğer öyleyse politikayı çevreleyen ayrıntılar hakkında yorum yapmak için Pennsylvania Eyalet Atletizm Komisyonu’na ulaştım. Bir cevap verdiklerinde ve ne zaman bu makaleyi güncelleyeceğim.

İlan

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

“Ev Lisanslama” Gereksinimleri ve MMA Fighter Mobility Haksaugust 27, 2013in “Ontario Atletizm Komiseri”
Quebec, MMA sporcularını lisans alırken doping süspansiyonlarını görmezden geliyor mu? 21 Haziran 2017 1 yorum ile
Prestige Dövüş Kulübü Hükümet ve Saskatchewan Dövüş Sanatları Derneği 14, 2014 “Amatör MMA Yasası”

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.