Garmin

Hafta Sonu Özetimi Yok Edin:

Yarıştan önceki son “uzun koşum”
En son videolarım

Koşucular için 4 dakikalık ayakta temel egzersiz
Evde yapabileceğiniz ayak abs egzersizi. Bir çalışmadan önce veya sonra ayakta durabileceğiniz ekipman çekirdek egzersizleri yok. Güçlü bir çekirdek için 5 egzersiz hareketi ve dengenize meydan okumak için hızlı öğretici.

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Dışarıda koşmak ve yürümek için yüz maske ipuçları
07:15

Canlı
00:00
08:21
04:31

Akşam yemeğimde gerçek tutmak – oylama meydan okuma 3’e açıktır!

Bundan daha önce bahsettiğimi bilmiyorum ama aslında Garmin’imi koşularda görmezden geliyorum. Mile işaretleyici bip sesi duyduğumda ona bakıyorum, bu yüzden ne zaman döneceğimi biliyorum, ama benim hızıma dikkat etmiyorum!

Bu benim için kötü bir şey çünkü kendimi atlamakta gerçekten kötüyüm ve genellikle çok hızlı çıkıp koşum bitmeden çok önce yanıyorum. Ayrıca, hız ve pacing üzerinde çalışmak istiyorum, bu yüzden bir sonraki yarışım için üzerinde çalışmayı planladığım bir şey.

Ama bugün Garmin göz ardı edilemedi. Bana LAP veritabanının bir süredir dolu olduğunu söylüyor. Ancak, yine de görmezden gelme alışkanlıyım, bu yüzden gerçekten hiçbir şey yapmadım.

Sanırım bugün gerçekten sınırına ulaştı çünkü 3 milde bip sesi çıkarmaya başladı ve durmayacaktı! Ben sıramdaydım, bu yüzden durdum ve düzeltmeye çalıştım, ama bip sesi devam etti. Sonunda, tarihin son 3 ayı dışında hepsinin nasıl silineceğini anladım ve durdu.

Önceki koşu geçmişimi arşivlediğimi sanmıyorum, bu yüzden biraz sersemliyorum? Göğüsler

Benim hakkımda bilemeyebileceğiniz veya bilmediğiniz başka bir rastgele şey – Yulaf Bran’ı yulaf ezmesinden daha çok seviyorum. Her zaman yemeyi isteyeceğimi düşünerek yulaf ezmesi satın alırım. Teoride kulağa hoş geliyor, ancak zamanın% 80’i yulaf kepeği almayı tercih ederim.

Kahvaltı – Yulaf kepeği, badem sütü, stevia, olgun muz, badem yağı ve tarçın?

Buzlu kahve ile Pazartesi ve dün gece yazımın sonunda uyuyacağımı söylediğimde yalan söyledim.

Project Food Blog Challenge 3 için oylama açık! Karşılaştığım tüm süslü foodies’lere kıyasla girişimin aptal görüneceği konusunda gerçekten stresli oldum, ama kendime sadık kaldığım ve gerçek tuttuğum için mutluyum? Umarım burada oy vererek beni desteklersin!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.