2012 Sınıfı

Dün seni en son bıraktığımda Central Park ile 6 mil koşmuştum ve bir NY simitten zevk aldım. Oradan gün 1 am kadar durmadan gitti!

Bunu kaçıranlar için, yakın zamanda 2012’nin ING sınıfının bir parçası olarak seçildim. New York Maratonu’nu yapan ve organizasyon için bir temsilci olarak işlev gören 4 koşucudan biriyim. Hepimiz son derece farklı koşu arka planları / deneyim seviyelerine sahibiz ve önümüzdeki birkaç ay boyunca internette eğitim hakkındaki fikirlerimizi ve görüşlerimizi paylaşacak.
En güncel videolarım

5 dakikalık koşu ısın
Koşucular için hızlı ısın. Koşunuzdan önce 5 dakika koşmak. Tam olarak nasıl koşmaya hazırlanır. Koşmadan önce ne yapacağınıza dair fikirler

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 34 saniye

Sıradaki
Koşu Fikri Covid19 salgın sırasında sağlıklı kalın
02:25

Canlı
00:00
08:21
05:34

Diğer koşucular Socal Running’den Steve

Blog kimin hazır değil, ancak Clydesdalerunrr’daki Twitter’da ona uyabilirsiniz

ve Jen Turner Mad Great Fiziksel Fitness (bu site gelecek hafta olacak!)

Özet: Pazartesi günü New York’taydım ve Salı günü bazı webisodlar çekiyordum. Onlara yakında sunulacaklar.

Tamam dün sabah…

Steve’in çektiği yoga sahnelerinin arka planında olmak için Hearst binasına rapor vermek zorunda kaldım.

Hearst Tower Fitness Merkezi de sessiz. Son derece büyük değil, ancak görüşler çok büyük!

Fitness Center’ın sağlıklı gıdalar örnekleri vardı. Ne yiyebileceğinize odaklanın, yapmamalısınız.

Grup fiziksel fitness odasında yoga sahnelerini çektik. Cam ekibinin çekimi, arka planı ve sesi ayarlaması gerektiğinden üretimle her şey uzun zaman alıyor.

Yapıldığım zaman öğle yemeği zamanı ve günün geri kalanında beni yakıtlamak için bir buzlu kahve daha yakaladım. Aynı şekilde bir sonraki yerde yiyip yemek yiyeceğimden emin olmadığımı düşünerek bir WF salatası daha aldım.

Hızlı bir gardırop modifikasyonu yaptım ve bir sonraki segment için çok fazla makyaj yapmak.

Segmentlerimden beşi yemeğe odaklanıyor. Eğitim sırasında zevk almak için tarifler hakkında konuştuğum “Maraton Yemekleri” adlı bir dizi yapıyorum. Bu kısmı Redbook Test Kitchen’da filme aldık.

Tarifler Redbook’tan ve segmentler derginin yemek editörü Babs Chernitz ile röportaj yapıyor. İlk başta biraz korkutucuydu, ancak sadece onunla yuvarlanmalısın!

Artı, bununla ilgili en zor kısım, bir yemek ısırık almanın yanı sıra, hepsini masaya ve/veya büyük bir derginin editörüne tükürmeden Cam’da konuşmaktı!

Segmentler çıktıkça tarifleri paylaşacağım, ancak burada bazı resimler var.

Yaptığımız kinoa yemeği ile biraz tüketildim. Lezzetli.

Bu segmentler sarıldıktan sonra insanlar Central Park’ta bir sahne çekerken beklemek zorunda kaldım. Yaptığımız tariflerin birkaç ısırmasını almama rağmen aç kaldım. Son olarak salatama girebildim. Çok mutluyum ve bir şeyler yakaladığım kadar çok sevindim!

Biraz sonra takımın yanı sıra insanlar geri döndüler gibi, test mutfaklarında çok daha eğlenceli bira içme sahnesi yaptık. Sonra, son yere – Central Park Rezervuarı’na adım atmanın zamanı gelmişti.

Yol koşucular ve yürüyüşçüler ile oldukça telaşlıydı, ancak kamp kurduk ve kalabalığın içinde bir alan olduğunda ateş etmeye çalıştık.

İnsanlar, çekimin tadını çıkarmanın yanı sıra düşmesinin yanı sıra biraz tuhaftı. Sonra, popüler olmadığımı ve hayal kırıklığına uğramış olduğumu fark ederlerdi. (Yan not: Daha önce binaya yürürken Will & Grace’in Will & Grace’i gördüm ve inanılmaz derecede heyecanlıydım! Popüler insanlar için yanlış bir yere bakıyorlardı!)

Hidrasyon bitimden sonra bir sonraki kurulumu beklerken bir elma yaşadım.

Son birkaç atış dört kişiydik. Farklı mesafelere koyulan 3 kamera ile birkaç kez yolda geri döndük.

Ve son atış bizim göstergemizdi. “İyi şanslar!” Shot son oldu, ancak aynı şekilde üzgündü. Hepimiz son 48 saat boyunca çok dikkatli çalıştık.

Biz 20:30 civarında sarılı ve hızlı bir değişiklik için otele geri döndü. Jen bizi bu noktada terk etti, bu yüzden SOS’lu insanlar kadar sadece bendim.

Sonra, kutlama içecekleri için 3 Monkeys Bar’a gittik! Bir votka tonik ile başladım.

Ama aynı şekilde yeni Malibu Red’i denemek için ücretsiz kartlar aldık.

Evet lütfen.

Aynı şekilde birçok meze paylaştık. Grup siparişinin bir parçası olarak balık tacolarının yanı sıra harika patates puflarının yanı sıra bu noktada inanılmaz derecede açtım.

Ing sınıf arkadaşları gıda blog yazarları değil, bu yüzden bu gezi farklı insanların etrafında olmak harikaydı. Ama fotoğrafımı biraz taciz ettiler

Aynı şekilde musles ve buff paylaştıkAlo Kümes hayvanları bahar ruloları.

Gravy boğulmuş patates kızartması için gerçekten yüksek umutlar vardı, ancak onlar sadece iyiydi.

Son iki günlük olayların yanı sıra önümüzde sahip olduğumuz tüm eğitim hakkında konuştuk. Steve ve koşmayı konuşmayı bırakamadım.

Sonunda grubun geri kalanı kutlamayı bir karaoke barına taşıyarak bizi kapattı.

Bu noktada içmeyi bıraktım ve sadece takıldım. Son olarak sabah 1 civarında otele geri döndüm. Solo. Grup hala güçlüydü! Ama, saat 5: 15’te benim için gelen bir arabam ve kamyonum vardı ve hala paketlenmesi gerekiyordu.

2 am yatakta sürünerek ve 5 için alarmımı ayarladım – mümkün olan son dakika. Şimdi SoCal’a geri dönen yöntemimde uçaktayım.

Tüm deneyim tamamen şaşırtıcıydı. 2012’nin ING sınıfı için seçildiğim için çok şanslı hissediyorum. Ing NY Maraton Grubu’na bunun bir parçası olmama izin verdiği için teşekkür etmek istiyorum. Umarım beklentiler kadar çevrimiçi olabilirim!

New York için antrenman yapmaktan mutluluk duyuyorum ve bakış açımı diğer koşucularla paylaşmaktan çok mutluyum. Bu hafta eğitim hakkında konuşacağım. Ancak dizüstü bilgisayarım ölüyor ve ben bir şekerleme gereksinim.

Kaliforniya’da görüşürüz!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

Koştuktan sonra ne yemelisiniz

Koştuktan sonra ne yemelisiniz

Daha hızlı iyileşmek için koştuktan sonra ne yenir? 15 yayın atıştırma fikirleri yayınlayın. Koşmadan sonra ne yemeliyim? yanı sıra size yardımcı olacak fikirler

En iyi 13 en iyi koşu filmi

En iyi 13 en iyi koşu filmi

En iyi koşu hareketleri listesi. Koşu hakkında en iyi 13 hareketli resim bu yıl tadını çıkarmalısınız. Belgeseller, komik hareketli resimler ve inspi

Bir günde ne yediğim – koşucular için

Bir günde ne yediğim – koşucular için

Bir koşucu tarafından bir günlük videoda ne yiyorum. Bir gün kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar ne yediğim yemek günlüğü. artı

New York City Marathon-Tips & Sağlıklı Happier Bear Podcast ile Program Kamitlerini Görmeniz Gerekiyor

New York City Marathon-Tips & Sağlıklı Happier Bear Podcast ile Program Kamitlerini Görmeniz Gerekiyor

New York City Maratonu Eğitimi, Yarış Günü, Gıda Fikirleri ve Podcast. Blog yazarı Healthy Happier Bear’ı çalıştırmak tüm T paylaşıyor

Koşu hedeflerinizin size göre belirlenmesi gerekiyor

Koşu hedeflerinizin size göre belirlenmesi gerekiyor

Koşu hedeflerinizi ayarlarken – Instagram @RuneatrePeat’i kaydırırken bunu unutmayın. Maraton Eğitimi PR’leri

Koşucular tam olarak nasıl durabilir ve kendilerini saldırılara karşı koruyabilir – Podcast 94

Koşucular tam olarak nasıl durabilir ve kendilerini saldırılara karşı koruyabilir – Podcast 94

Kendi Savunma Profesyonel Podcast ile Runner Güvenlik Fikirleri. Bir koşucu saldırıya uğradıktan sonra koşucular bir araya gelerek WOR’larını paylaştı

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.